HAKKIMIZDA

HİDRO-YEN; itfaiye aracı, akut kurtarma aracı, hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu, hidrolik platformlardan hidrolift, hooklift veya cenaze nakil aracına kadar değişen özel araç üstü ekipman tasarımında, üretim ve montajında uzmanlaşmıştır. Tüm ürünlerimiz fabrikamızda üretilmektedir. Ürünlerimizin %90’ı müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanmaktadır.

HİDRO-YEN, Türkiye’de araç üstü ekipman üreten zirvedeki şirketler arasında yıllardır yerini korumaktadır. Ayrıca Oyak Renault, Fiat ve Dacia gibi otomotiv endüstrisinin önemli firmaları için özel üretim yapılmaktadır. Damper arazöz ve makine imalatında gerek malzeme nitelikleri, gerekse kullanım avantajları sağlayan hidrolik sistemlerimiz ileri kullanım aşamalarında da üstün dayanıklılık özellikleri göstermektedir. Ürünlerimiz TSE, DIN ve CE normlarına uygun olarak üretilmektedir.

Ayrıca HİDRO-YEN, üretimi olan lisanslı tehlikeli atık araçları ile Çevre Bakanlığı normlarına uygun lisanslı atık nakliyesi, kanal açma, araç kiralama, belediyelerin kullandığı araçların bakım ve revizyonu gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

HİDRO-YEN olarak şu adreste faaliyet göstermekteyiz:

Yaylacık Mahallesi, 43 nolu sokak, No:24/5, Kayapa Yolu Üzeri, Yaylacık Köyü Girişi, NİLÜFER – BURSA

Tel: 0224 482 20 54